ISOtunes Sada gelových náušníků pro Defy Slim a Defy Slim Basic

Kód: ISTGELNAUSDEFSL
690 Kč 570,25 Kč bez DPH
Skladem (13 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Sada gelových náušníku pro střelecká sluchátka - Určeno pro ISOtunes Sport Defy Slim, Defy Slim Basic a Defy Slim Passive, 86 g, černé

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada náhradních gelových náušníků pro modely ISOtunes Sport Defy SlimDefy Slim Basic a Defy Slim Passive je především pro náročné střelce, kteří vyžadují maximální komfort i po mnohahodinovém nošení. Ideální řešení na celodenní střelecké akce.

Klíčové vlastnosti

- Maximální komfort i při celodenním nošení
- Vyšší efektivita útlumu
- Skvělé přizpůsobení tvaru hlavy i s brýlemi
- Prodloužení životnosti sluchátek
- Odolné proti vodě, potu a prachu                                                                                        

ISOtunes Sada gelových náušníků pro Defy Slim a Defy Slim Basic

ISOtunes Sada gelových náušníků pro Defy Slim a Defy Slim Basic

Gel vs. pěna

Nespornou výhodou oproti standardně dodávaným náušníkům je výrazné zlepšení komfortu při nošení. Ani po mnoha hodinách nepocítíte bolest z otlačení. Gel se dokáže skvěle přizpůsobit tvaru hlavy, obteče i nožičky brýlí a utěsní prostor kolem uší, čímž zlepší efektivitu útlumu. Náhradní sada je řešením i pro střelce, kteří únavou původních náušníků prodlouží životnost sluchátek.

Součást balení:

2x Gelový náušník
1x Český návod

Doplňkové parametry

Kategorie: Střelecká sluchátka
Záruka: 2 roky
Typ: Náušníky
Hmotnost (g): 86
Materiál náušníků: Gel
Barva: Černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Chrániče sluchu ISOtunes® jsou dílem inženýrů se zkušenostmi z Aearo Technologies, 3M a Honeywell, kteří v roce 2016 založili vlastní společnost a zahájili vývoj, dnes již etablovaných sluchátek. Vlivem expanze se modelové řady rozrostly na úctyhodné číslo a pokrývají potřeby od dělnických profesí, závodů s nadměrným hlukem, až po střelce, či ozbrojené složky.

Jednotlivé modely zapadají do třech hlavních produktových řad, které jsou určeny pro specifické zákazníky. ISOtunes, ISOtunes Sport a ISOtunes Aware. ISOtunes je základní produktovou řadou, která je primárně určena do hlučného prostředí s cílem maximálně utlumit okolní zvuky. ISOtunes Aware rozšiřují funkci základní produktové řady o snímání okolních zvuků a jejich reprodukci přímo do sluchátek v bezpečné úrovni decibelů, tj. maximálně 79. ISOtunes Sport je nejnovější přírůstek, zaměřený pro střelce, lovce a ozbrojené složky. Technologie jsou až na drobné nuance shodné s ISOtunes Aware, avšak přicházejí s méně nápadnou barevnou kombinací.

ISOtunes, ISOtunes Aware, ISOtunes Sport, PánLesa.cz, distributor

Firma ForestHunt s.r.o. (PánLesa.cz) je výhradním distributorem této značky pro Českou republiku. Máte zájem o velkoobchodní spolupráci? Klikněte ZDE.